Будь-які тени, електронагрівачі та комплектуючі до електронагрівальної техніки
Кошик
Каталог

Каталог продукції

Різновиди ТЕНів і особливості їх конструкції

 

Водонагрівачі потребують регулярної заміни комплектуючих. ТЕНи найбільш схильні до зносу, оскільки вони регулярно витримують вплив різних негативних факторів. Якщо нагрівальний елемент вийшов з ладу, замовити нову деталь Ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо великий вибір ТЕНів для різних моделей бойлерів.

 

У наш час ТЕНи використовуються не тільки в господарстві, а й в промисловості в якості комплектуючих елементів. Діаметр трубки виробів широко варіюється, оскільки виробники передбачили різне функціональне призначення приладів. Цей показник варіюється від 6 до 25 міліметрів.

 

У конструкції якісного ТЕНа нагрівальний елемент представлений у вигляді нихромовой спіралі.  Той простір, який залишився в трубці порожнім, заповнюють електричним ізолятором.  Він має високі показники діелектрики і витримує тривалий вплив високих температур.

Серед основних елементів конструкції ТЕНа можна виділити:

 • трубка з металу, скла або кераміки;

 • механізм для нагріву рідини або повітря;

 • ізоляція;

 • гайки і шайби.

 

Ізоляційна система приладу не дає спіралі контактувати з трубкою.  Крім цього, вона є додатковим передавачем теплової енергії.  Деякі моделі ТЕНів оснащують додатковими деталями. Наприклад, термозапобіжника який присутній в елементах,призначених  для установки в посудомийних машинах.

Види ТЕНів

Є кілька видів приладів, які призначені для виконання різних функцій:

 • повітряні - вони нагрівають газове і повітряне середовище, є невід'ємною деталлю теплової гармати, конвектора, саунноі печі та інших пристосувань;

 • водяні - вони нагрівають і кип'ятять воду, встановлювати їх можна у всіх водонагрівальних пристроях різних видів і моделей.

Необхідно вибирати ТЕНи уважно, звертаючи увагу на їх маркування. Тільки в такому випадку вони впораються зі своїми основними функціями, пов'язаними з нагріванням води або повітря в приміщенні.

 

На сайті компанії TRICOM,  Ви можете замовити якісні та універсальні ТЕНи за приємними цінами. Вони надійні і міцні, оскільки ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками.  ТЕНи, які Ви придбаєте в нашому інтернет-магазині, призначені для нагріву будь-якого середовища, тому у Вас буде набагато більше можливостей для вибору відповідного варіанту.

Читати повністю