Будь-які тени, електронагрівачі та комплектуючі до електронагрівальної техніки
Кошик
Каталог

Прайс лист

Для оптових клієнтів діє гнучка система знижок!

При виготовленні тенів під замовлення, ціна розраховується індивідуально для кожного замовлення, залежно від складності, поставленої технічної задачі і кількості тенів в замовленні!

Компанія Tricom є офіційним представником фірм Balcik & Tormec & FER на території України!

Основні характеристики для трубчастих електронагрівачів

Трубчасті електронагрівачі (ТЕНи) призначені для перетворення електричної енергії в теплову і застосовуються в якості комплектуючих виробів в промислових установках та побутових нагрівальних приладах.  Нагрівання різних середовищ здійснюється шляхом конвекції, теплопровідності і випромінювання.

Існують трубчасті електронагрівачі (ТЕНи) різних типів і розмірів для середовищ: вода, повітря, метал, масло, агресивне середовище.

Тени зі сталі використовуються для нагрівання повітря, води, нейтральних або лужних розчинів, масел, бітуму, ливарних форм;  з нержавіючої сталі - повітря, води, харчових продуктів, кислих розчинів і агресивних середовищ.  Для підвищення стійкості нержавіючих ТЕНів можливе застосування трубки подвоєною товщини.

Стандартними формами для трубчастих нагрівачів є: пряма, U - образна, "скріпка".

Переваги трубчастих електронагрівачів в порівнянні з іншими типами нагрівачів:

  • Можливість експлуатувати їх при безпосередньому контакті з нагріваються середовищами, які можуть бути газоподібними і рідкими при тиску до 4,5 атм, а також твердими;
  • Надійність при вібраціях і значних ударних навантаженнях;
  • Різні конфігурації, відсутність напруги на оболонці ТЕН трубчастих електронагрівачів.
  • Середнє напрацювання до відмови:
  • Н - трубчасті електронагрівачі для нагріву повітряних середовищ - не менше 10000 годин;
  • Н - трубчасті електронагрівачі для нагріву рідинних середовищ - не менше 5000 годин.

Конструкція двоконцевого трубчастого електронагрівача круглого перетину являє собою розташований всередині металевої оболонки нагрівальний елемент (спіраль або кілька спіралей зі сплаву з високим опором) з контактними стрижнями. 
Від оболонки нагрівальний елемент ізольований спресованим електроізоляційним наповнювачем. Для запобігання від попадання вологи з навколишнього середовища торці ТЕН герметизують. Контактні стрижні ізолюються від оболонки діелектричними ізоляторами.